Przeszczep włosów metodą FUE – AmberHairClinic

Czym jest przeszczep włosów metodą FUE?

Przeszczep włosów metodą FUE zyskał na popularności w ciągu ostatniej dekady. W przeciwieństwie do klasycznej techniki FUT (czyli transplantacji jednostek mieszkowych), przeszczepy są pobierane i implantowane pojedynczo, bez usuwania paska skóry. Dzięki temu FUE nie pozostawia widocznych blizn i zapewnia naturalnie wyglądające rezultaty.

Procedura

Podczas przeszczepu włosów metodą FUE chirurg za pomocą mikrosilnika pobiera pojedynczo każdy mieszek włosowy i umieszcza go w roztworze do przechowywania. Po zakończeniu ekstrakcji, za pomocą Sapphire Blade otwiera się kanały w celu wszczepienia przeszczepów (graftów). Grafty są wyjmowane z roztworu i wszczepiane w obszar biorczy za pomocą mikroostrzy i cienkich igieł.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po 6 miesiącach, natomiast pełnego odrostu włosów można spodziewać się po około 12 miesiącach od zabiegu.

Proces zabiegowy przeszczepu włosów

Proces transplantacji składa się z 3 głównych etapów. Nasze zabiegi kończymy w ciągu 1 dnia i zwykle zajmują one od 8 do 13 godzin. W trakcie zabiegu przewidziana jest przerwa na toaletę i kolejna na posiłek. Zespół dr. Erkama Caymaza zapewni spersonalizowaną konsultację i narysuje nową linię włosów specjalistycznym laserem przed zabiegiem, a następnie otworzy Twój kanał włosowy i przystąpi do zabiegu. Ostateczny wymagany różni się w zależności od liczby wymaganych przeszczepów.

1. Pobieranie przeszczepów z obszarów dawczych (2-4 godziny) – wykonywane przez wyspecjalizowany zespół.

2. Otwarcie mikrokanałów szafirowym ostrzem/nacięciem (1-2,5 godz.) – wykonuje zespól dr. Caymaza.

3. Wszczepianie przeszczepów do nowo otwartych mikrokanałów (3-5 godzin) – wykonywane przez doświadczony zespół.

Wyślij nam swoje zdjęcia
i sprawdź czy kwalifikujesz się do zabiegu