Zagęszczanie i odbudowa brody metodą FUE – AmberHairClinic

Przeszczep brody

Przeszczep brody i wąsów jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku ich utraty  spowodowanej np. działaniem testosteronu. Idealny dla mężczyzn, którzy pragną mieć intensywną i regularnie wyglądającą brodę lub wąsy.

Pacjenci czerpią takie same korzyści z metody FUE przy przeszczepie brody, jak przy przeszczepie włosów. Metodą micro FUE, przeszczepy włosów pobierane są z tyłu głowy pomiędzy dwoma uszami jeden po drugim i przeszczepiane do obszaru biorczego.

Operacje przeszczepu wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, i tak jak w przeszczepie włosów – pacjent nie doświadcza silnego bólu.  Nie będzie też widocznych blizn lub szwów po operacji.

Kto jest odpowiednim kandydatem do zabiegu?

Mężczyźni, którzy pragną naturalnie wyglądającej intensywnej brody lub wąsów mogą zdecydować się na operację przeszczepu brody w naszej klinice. Osoby, które cierpią na wypadanie włosów z brody lub mają ją nierówną – ale posiadają wystarczającą ilością włosów do pobrania- są odpowiednimi kandydatami do przeszczepu brody.

Procedura

Konsultacja

Podczas konsultacji brane są pod uwagę zarówno potrzeby obszaru biorcy, jak również liczba graftów, które można uzyskać z obszaru dawcy.

Zabieg

Aby uzyskać udany, naturalnie wyglądający ostateczny rezultat, podczas zabiegu należy zwrócić należytą uwagę na kierunki wzrostu włosów na brodzie i dopasować do nich przeszczepiane włosy. Grafty zostaną pobrane z obszaru pomiędzy dwoma uszami z tyłu szyi i będą wszczepiane jeden po drugim metodą FUE.

Oczyszczanie

Dzień po operacji pacjenci poddawani są oczyszczaniu i zabiegowi PRP (osocze bogatopłytkowe)

Wyślij nam swoje zdjęcia
i sprawdź czy kwalifikujesz się do zabiegu