Plan pobytu – AmberHairClinic

Pozwól nam to zrobić za Ciebie!

Współpraca z Amber Hair Clinic pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy VIP! Gdy nadejdzie dzień zabiegu, odbierzemy Cię z dworca lub lotniska i przetransportujemy do kliniki w Gdańsku. W pakiecie, wraz z samą procedurą przeszczepu włosów, oferujemy:

  • 3 dniowy pobyt na nasz koszt w hotelu
  • wyżywienie i opiekę
  • dowóz z hotelu do kliniki – i z powrotem – przez cały okres zabiegowy

Proces jest nieustannie nadzorowany przez naszych wysoko wykwalifikowanych konsultantów. Dołożymy wszelkich starań, abyś miło zapamiętał każdą chwilę spędzoną z nami nad morzem.

Harmonogram pobytu w Gdańsku

Zostaniesz pod naszą opieką przez 3 dni. Zabieg odbędzie się dzień po twoim przyjeździe. Poniżej znajduje się streszczony harmonogram pobytu.

Dzień pierwszy - Przylot/Przyjazd do Gdańska

Tego dnia musisz tylko dotrzeć do Gdańska, to o której godzinie będziesz na miejscu zależy tylko od ciebie. Nasz kierowca odbierze Cię z lotniska czy też dworca i zawiezie prosto do hotelu, a nasz konsultant zadba o to żeby się z tobą skontaktować i odpowie na wszystkie twoje pytania.

Dzień drugi - Zabieg

Po śniadaniu w hotelu, wybierzesz się z naszym konsultantem do kliniki, w której będzie przeprowadzany zabieg. Na miejscu zostaną wykonane podstawowe badania, a po nich odbędzie się konsultacja z naszym lekarzem. Nasz konsultant będzie ci towarzyszył podczas rozmowy jak i również podczas zabiegu. Podczas samego zabiegu będzie krótka przerwa na posiłek, a my zadbamy o to żeby obiad był dopasowany to twoich preferencji.

Dzień trzeci - Kontrola po zabiegu i powrót do domu

W godzinach przedpołudniowych odbędzie się pozabiegowa kontrola, po której otrzymasz od nas specjalistyczne kosmetyki, leki a także informacje odnoszące się do poprawnej pielęgnacji skóry głowy. Tego dnia wrócisz do swojego miasta czy też kraju. Nasz kierowca zawiezie Cię prosto na lotnisko lub dworzec.

Zapisz się do naszego newslettera.

Poinformujemy Cię o nowych ofertach i wyjątkowych okazjach w Amber Hair Clinic.
Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności dostępną na powyższej stronie.*